Ogłoszenia parafialne

 

  

  1. Dziś XV Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o 15:30.
  3. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od 17:00 adoracja Najśw. Sakramentu.
  5. W czwartek o 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w int. Parafian w ramach Nowenny przed Jubileuszem 125-lecia Parafii. Eucharystię odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. dr Franciszek Gruszka — emerytowany wykładowca WŚSD w Katowicach. Zapraszamy wszystkich Parafian do duchowego przygotowania do Jubileuszu.
  6. W piątek o 7:00 adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Grupę Krwi Chrystusa, a o 7:45 nabożeństwo do Mił. Bożego.
  7. Mamy jeszcze sporo wolnych miejsc, więc gorąco zachęcamy parafian do zapisów na pielgrzymki: sierpniową - m.in. do Lichenia, Kalisza, Częstochowy, która odbędzie się w dn.16-22.08. oraz na pielgrzymkę w dniu 18.09. do Starego Sącza i Lipnicy Murowanej. Szczegółowe informacje w kancelarii i na stronie internetowej parafii.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie specjalna, przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
  9. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”, biuletyn parafialny „Jan i Paweł” oraz czasopismo WPIS.
  10. Odeszli do wieczności: Lidia Gisder, Henryk Obizajek i Andrzej Placek. R.I.P.

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.