Ogłoszenia parafialne

 

 

 1. Dziś przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą, kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na 15:30.
 3. Dzisiaj na 17:00 do Domu Parafialnego zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym spotkanie Rady Parafialnej.
 5. W środę po Mszach św. nowenna do MB Nieust. Pomocy.
 6. W środę o 18:45 w Domu Parafialnym odbędzie się katecheza dorosłych.
 7. W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W czwartek imieniny obchodzi Ks. Abp Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 9. W piątek po Mszach św. nabożeństwo do św. O. Pio.
 10. W sobotę na 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
 11. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 12. Zachęcamy, by osoby chore i starsze niemogące w niedzielę dotrzeć do kościoła na Mszę św. przyjmowały w niedzielę Komunię Św. w swoich domach. Osoby chętne prosimy zgłosić w zakrystii.
 13. Osoby pragnące współtworzyć dwumiesięcznik „Przyjaciel” proszone są o kontakt z ks. Sebastianem.
 14. Przypominamy rodzicom, których dzieci nie uczęszczają do SP 18, by w zakrystii lub w kancelarii parafialnej odebrali formularze deklaracji zgłoszenia dziecka do I Komunii Św. Wypełnione formularze prosimy przynieść na spotkanie 30 IX.
 15. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” zaprasza na spotkanie z pełnomocnikiem Prezydenta Katowic ds. Seniorów — dr Heleną Hrapkiewcz zatytułowane „Co Miasto oferuje seniorom?”, które odbędzie się 26 IX o 14:00 przy ul. Zawiszy Czarnego 8 w Katowicach.
 16. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego obchodu Jubileuszu 125-lecia naszej parafii. Dziękujemy osobom tworzącym Komitet Organizacyjny, Miastu Katowice, radnym Józefowi Zawadzkiemu i Tomaszowi Szpyrce, Radzie Jednostki Pomocniczej nr 10 Dąb oraz wszystkim indywidualnym osobom, które poświęciły swój cenny czas i siły, by zorganizować obchody. Bóg zapłać.
 17. Kolekta za tydzień przeznaczona będzie na WŚSD w Katowicach.
 18. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny” oraz biuletyn parafialny „Jan i Paweł”.
 19. Odeszli do wieczności: Czesława Mazur i Gertruda Lewinowska. R.I.P.

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.