Ogłoszenia parafialne

 

           Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem fatimskim w naszej parafii. Zapraszamy na 19:00 na nabożeństwo fatimskie, na które złożą się: Różaniec św., hymn Akatyst, Msza św., Apel Jasnogórski i procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. W związku z dzisiejszym nabożeństwem nie będzie nieszporów niedzielnych o 15:30.
  2. We wtorek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane świętem MB Zielnej. Msze św. w porządku niedzielnym: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 16.00. O 15.30 nieszpory maryjne. Podczas każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie ziół i kwiatów. Kolekta w to święto przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  3. W środę po Mszach św. nowenna do MB Nieust. Pomocy.
  4. W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek po mszy św. porannej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę na 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  7. W przyszłą niedzielę stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Zachęcamy wszystkie panie do licznego wzięcia udziału w pielgrzymce. Początek pielgrzymki o 5.30 w kościele.
  8. Zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce 4.IX. do Trzebinii, Czernej i Alwernii. Pozostało jeszcze tylko 5 wolnych miejsc. Koszt to 30 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. W przyszłą niedzielę kolekta na cele inwestycyjne naszej parafii.
  10. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, biuletyn parafialny „Jan i  Paweł”.

 

menu