Ogłoszenia parafialne

 

 

 1. Dzisiaj przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą, którą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, kolekta jest dziś specjalna przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o 17:15, a w niedziele o 15:15.
 3. W poniedziałek na 8:00 zapraszamy seniorów naszej parafii na Mszę św. w ich intencji, a po niej na spotkanie do Domu Parafialnego.
 4. We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, po Mszach św. możliwość ucałowania Jego relikwii.
 5. W środę po Mszy św. porannej i w ramach nabożeństwa różańcowego — nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W środę po Mszy św. porannej zapraszamy na spotkanie grupy misyjnej do Domu Parafialnego.
 7. W czwartek o 16:45 — adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek po Mszach św. nabożeństwo do św. O. Pio.
 9. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 10. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii i kancelarii parafialnej. Za zmarłych zalecanych będzie odmawiany różaniec w dniach 2-8 listopada.
 11. Nadal zachęcamy parafian do wstępowania do grona Róż Różańcowych w naszej parafii. Zapisy w zakrystii.
 12. 31 października odbędzie się Marsz Świętych. Początek marszu o 19.00 przed kościołem św. Józefa w Załężu. Następnie uczestnicy marszu udadzą się ze śpiewem litanii ku czci Wszystkich Świętych do naszego kościoła. Dzieci prosimy o przebranie się w strój ulubionego świętego. Po krótkim nabożeństwie, które odbędzie się na zakończenie marszu, nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy strój. Młodzież i dorosłych prosimy o przyniesienie świec albo zniczy, by rozświetlały nasz marsz. Marsz Wszystkich Świętych to świetny sposób, by rozpocząć obchód Uroczystości Wszystkich Świętych i pomodlić się za nasze parafie. Serdecznie zapraszamy.
 13. Parafia na Tysiącleciu Dolnym zaprasza 26 X o 19:00 na wieczór uwielbienia pod hasłem „Uwielbienie na Tauzenie”. To czas modlitwy, adoracji, odpoczynku, pięknego śpiewu i spotkania z Bogiem, dla Którego każdy jest ważny. Szczegóły w gablotce.
 14. Wydział Komunikacji Społecznej UM Katowice zwraca się z prośbą do mieszkańców naszej dzielnicy o udział w ankiecie dot. organizacji ruchu przy ul. Ks. Żmija. Ankieta jest dostępna na stronie www.katowice.eu oraz w filii nr 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Krzyżowej 1.
 15. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje święte.
 16. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, biuletyn parafialny „Jan i Paweł”, czasopismo WPIS, nowy numer czasopisma „Miłujcie się”. A w zakrystii można nabyć kalendarze ze św. Janem Pawłem II wydane z okazji 100-lecia jego urodzin. Prenumeratorzy dwumiesięcznika "Misyjne Drogi" proszeni są o odebranie jego nowego numeru w zakrystii, zaś gospodarzy domowych grup NewPastoral prosimy w zakrystii odebrać ankiety dla uczestników spotkań. wypełnione ankiety prosimy zwrócić do 31 X.
 17. Odszedł do wieczności: Marek Wac. R.I.P.

 

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.