Ogłoszenia parafialne

 

 

 1. Dziś przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą, a także Dzień Muzyki Liturgicznej w naszej archidiecezji. Kolekta jest specjalna przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o 15:30.
 3. Dzisiaj przypada również Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.
 4. W środę po Mszach św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W środę wspominamy św. Tarsycjusza. Jest to Święto Patronalne ministrantów, których zapraszamy wraz z rodzicami i rodzeństwem na Mszę św. w ich intencji o 8.00.
 6. W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W sobotę zapraszamy o 17:30 do wspólnej modlitwy różańcowej.
 8. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji, konkretnie na funkcjonowanie archiwum i muzeum archidiecezjalnego.
 10. W przyszłą niedzielę na 17:00 zapraszamy do Domu Parafialnego na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 11. Nadal przyjmujemy zgłoszenia gospodarzy i uczestników małych grup domowych w ramach projektu Newpastoral. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 12. Do nabycia są: „Gość Niedzielny”, biuletyn parafialny „Jan i Paweł”, czasopismo WPIS, „Miłujcie się”.
 13. Odeszli do wieczności: Lucjan Kawalec, Maria Polańska i Ginter Lieber. R.I.P.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.