Ogłoszenia parafialne

 

 

 

 1. Dziś przeżywamy Uroczystość 116 Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła, kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, zaś przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Gościmy dziś w parafii ks. Pawła Furczyka byłego wikariusza naszej parafii i wieloletniego proboszcza par. Podw. Krzyża Św. i MB Uzdrowienia Chorych na os. Tysiąclecia, który głosi dziś Słowo Boże. Po Mszy św. będzie możliwość zakupu jego książki „Wspomnienia o śp. Ks. Prob. Jerzym Strzyżu”.
 3. Przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Po Mszy świętych będzie możliwość nabycia kremówek. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wiosennego wyjazdu naszej młodzieży w Beskidy i rekolekcji wakacyjnych.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o 17:15, a w niedziele o 15:15.
 5. W środę po Mszy św. porannej i w ramach nabożeństwa różańcowego —nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę dorosłych do Domu Parafialnego.
 7. W czwartek o 16:45 — adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W czwartek o 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.
 9. W piątek po Mszy św. porannej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 10. W piątek o 16:45 adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez grupę Krwi Chrystusa.
 11. W niedzielę 21 X o 17:00 w Domu Parafialnym odbędzie się kolejne spotkanie kręgu biblijnego. Serdecznie zapraszamy i prosimy na spotkanie zabrać Pismo Święte.
 12. Zalecki za zmarłych można już składać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 13. Kolekta przyszłej niedzieli będzie specjalna przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
 14. W maju przyszłego roku odbędzie się III Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes. Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. Informacje w gablotce i na stronie internetowej parafii.
 15. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, czasopismo WPIS i biuletyn parafialny „Jan i Paweł”.
 16. Odeszli do wieczności: Kowalczyk Marianna, Cichy Kazimierz, Wiecha Alma. R.I.P.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.