Ogłoszenia parafialne

 

 

 1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła i Domu Parafialnego, zaś przed kościołem ogólnopolska zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o 15:30.
 3. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie — od poniedziałku do piątku o 18.00, a w soboty o 8.00. Po Mszy św. roratniej w sobotę dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na „słodkie śniadanie” do Domu Parafialnego.
 4. We wtorek przypada w naszej parafii dzień Wiecznej Adoracji Najśw. Sakramentu. Odbędzie się ona w godz. 8.30-18.00. Plan adoracji wywieszony jest w gablotce.
 5. We wtorek o 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.
 6. W środę po Mszy św. porannej nowenna do MB Nieust. Pomocy oraz spotkanie Grupy Misyjnej w Domu Parafialnym.
 7. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę dorosłych do Domu Parafialnego.
 8. W czwartek od 17:00 adoracja Najśw. Sakramentu.
 9. W sobotę o 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
 10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie specjalną na cele inwestycyjne naszej parafii.
 11. W przyszłą niedzielę o 17:00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte.
 12. Pod figurą św. Wincentego a Paulo jak co roku wystawiony jest kosz na artykuły żywnościowe dla najbardziej potrzebujących.
 13. 20 XII o 19:00 będzie miało miejsce w naszym kościele „Czuwanie adwentowe”. Serdecznie zapraszamy.
 14. Na stronie internetowej parafii można zapoznać się z programami parafialnych pielgrzymek na przyszły rok: do Jordanii, do sanktuariów diecezji sosnowieckiej, kaliskiej i częstochowskiej, do Brna, na Kretę, na Bawarię, do Starego Sącza i Lipnicy Murowanej, do Drezna. Zapisy w kancelarii parafialnej wraz z wpłatą zaliczki. Można też zapisać się przez stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do wspólnego pielgrzymowania.
 15. Spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT odbędzie się w środę 12 grudnia w Parafii św. Marii Magdaleny w Tychach. W programie Msza Święta o godz. 18.00 w kaplicy domu parafialnego przy ul. ks. Damrota 62 oraz spotkanie dyskusyjne pt. "Witamina dla biznesu, czyli o szlachetnym powołaniu przedsiębiorcy", które poprowadzi sercanin ks. Grzegorz Piątek.
 16. V edycja koncertu „Betlejem w Spodku odbędzie się w czwartek 3 I 2019r. Bilety w cenie: 50 zł, 60 zł i 80 zł są do nabycia w zakrystii. Zaś przed kościołem można od dziś nabyć dwupłytowy zestaw kolęd związany z poprzednimi edycjami koncertu. Zachęcamy.
 17. Do nabycia: „Gość Niedzielny”, biuletyn parafialny „Jan i Paweł”, a przed kościołem świece wigilijne: duże w cenie 12 zł., małe — 5 zł. oraz opłatki.
 18. Odeszła do wieczności: Irena Gabańska. R.I.P.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.