Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziś Uroczystość Odpustowa. Kazanie odpustowe głosi ks. dr Łukasz Szendzielorz, proboszcz par. Nawiedzenia NMP w Břeclaviu-Poštornej w Republice Czeskiej. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. W tym tygodniu rozpoczniemy prace remontowe dachu kościoła oraz zabezpieczające łęki sklepień. Z tyłu kościoła można dziś nabyć cegiełki z których dochód przeznaczony jest na sfinansowanie prac remontowych. Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary przeznaczone na ten cel.
 3. Dziś na 15:30 zapraszamy na uroczyste nieszpory odpustowe.
 4. Jutro o 18:00 Msza św. na cmentarzu za ++ Parafian, ofiarodawców i wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu. (Nie ma w tym czasie Mszy św. w kościele).
 5. W środę po Mszach św. — nowenna do MB Nieust. Pomocy.
 6. W czwartek od 17:00 adoracja Najśw. Sakramentu.
 7. W piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 8:00, 16:30, 18:00 i 19:15. Kolekta tego Święta to tzw. Świętopietrze — na Stolicę Apostolską. Zachowajmy świąteczny charakter tego dnia. Z racji Święta kancelaria w piątek będzie nieczynna.
 8. W piątek po Mszy św. porannej nabożeństwo do św. O. Pio.
 9. W sobotę o 17:30 wspólna modlitwa różańcowa
 10. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na WŚSD w Katowicach.
 11. Do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, biuletyn „Jan i Paweł” oraz nowy numer czasopisma WPIS.
 12. Odeszli do wieczności Halina Ciurus i Jan Kucia. R.I.P.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.