Ogłoszenia parafialne

 

  

 1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. Swoje urodziny obchodzi ks. abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
 2. Kolekta specjalna przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Zapraszamy wszystkich parafian do codziennego uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiamy w niedziele o 15:30, a w dni powszednie o 17:30.
 4. W środę po Mszy św. porannej i w ramach nabożeństwa majowego nowenna do MB Nieust. Pomocy.
 5. W środę po Mszy św. wieczornej ok. 18.40 zapraszamy na katechezę dorosłych do Domu Parafialnego.
 6. W czwartek od 17:00 adoracja Najśw. Sakramentu.
 7. W piątek przypada dzień modlitw za Kościół w Chinach. Pamiętajmy w modlitwie o katolikach mieszkających w tym kraju.
 8. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 9. 12 VI odbędzie się parafialna pielgrzymka do Brna i Slavkova u Brna — miejsca bitwy pod Austerlitz. Mamy jeszcze bardzo dużo wolnych miejsc, więc gorąco prosimy i zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w kancelarii parafialnej i na stronie internetowej.
 10. W przyszłą niedzielę o 5:30 wyruszy parafialna pielgrzymka stanowa mężczyzn i młodzieńców do MB Piekarskiej. Zapraszamy świat męski do licznego w niej udziału.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 12. W środę 29 V zapraszamy uczniów klas 7 na spotkanie organizacyjne w ramach przygotowania do bierzmowania. Spotkanie odbędzie o 19.00 w Domu Parafialnym.
 13. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl
 14. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, biuletyn parafialny „Jan i Paweł” oraz nowy numer czasopisma WPIS.
 15. Odeszła do wieczności: Dolores Lewik. R.I.P.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.