Ogłoszenia parafialne

 

  

 1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Kolekta jest specjalna przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Zapraszamy dziś na nieszpory o 15:30.
 3. Na 17:00 do Domu Parafialnego zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W poniedziałek o 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w int. Parafian w ramach Nowenny przed Jubileuszem 125-lecia Parafii. Eucharystię odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. Sebastian Bureza — katecheta stały w Jastrzębiu Zdroju. Zapraszamy wszystkich Parafian do duchowego przygotowania do Jubileuszu.
 5. W środę po Mszach św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W piątek po Mszach św. nabożeństwo do św. O. Pio.
 8. W sobotę o 17:30 wspólna modlitwa różańcowa.
 9. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 10. Zmienił się termin pielgrzymki do Jordanii. Odbędzie się w październiku - od 18 do 25. Na tę pielgrzymkę i pozostałe planowane przez parafię, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej parafii, zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej i na naszej stronie internetowej.
 11. Odeszli do wieczności: Andrzej Grzegorzek i Bolesław Ostroga. R.I.P.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.