Ogłoszenia parafialne

 

 

 1. Dziś II Niedziela Zwykła. Kolekta specjalna przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Zapraszamy na nieszpory kolędowe o 15:30.
 3. W środę po Mszach św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W sobotę o 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
 6. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji — konkretnie na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in.. Radio eM. Przy tej okazji zachęcamy parafian do słuchania Radia eM oraz zabrania ze stolika z tyłu kościoła broszury informującej o misji i najnowszych audycjach tejże rozgłośni.
 8. W sobotę rozpocznie się w bazylice panewnickiej o 12:00 Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących, zaś w przyszłą niedzielę o 14:00 doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy panewnickim żłóbku.
 9. Zachęcamy do podpisania na stronie https://bronmyprofesor.pl apelu wzywającego rektora UŚ do natychmiastowego zakończenia postępowania dyscyplinarnego wobec prof. Ewy Budzyńskiej, a także do publicznych przeprosin Pani Profesor. Prof. Budzyńska w ramach swoich zajęć stanęła w obronie rodziny, czym podjęła polemikę z postulatami ideologii gender i organizacji LGBTQ. Nie dopuśćmy do tego, by nasz UŚ przestał być ostoją wolności słowa i swobody prowadzenia badań naukowych.
 10. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny „Jan i Paweł”.
 11. Odeszli do wieczności: Eugeniusz Kaleta, Emilia Żurek i Danuta Barchańska. R.I.P.

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.