Ogłoszenia parafialne

 

  

 1. Z radością przeżywamy dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.
 2. Kolekta jest specjalna przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Zapraszamy dziś na Uroczyste Nieszpory Świąteczne na 15:30.
 4. Jutro, w II Dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu nie ma nieszporów.
 5. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ i KUL.
 6. We wtorek na 18:45 zapraszamy do Domu Parafialnego na Krąg Biblijny.
 7. W środę po Mszy św. porannej zapraszamy do Domu Parafialnego na spotkanie Grupy Misyjnej, zaś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na katechezę dorosłych.
 8. W środę po Mszach św. nowenna do MB Nieust. Pomocy.
 9. W czwartek od 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu.
 10. Mimo, iż ze względu na Oktawę Wielkanocy wypada w tym roku liturgiczne Święto św. Marka Ewangelisty, zapraszamy w czwartek na 17:30 na procesję z modlitwą o urodzaje i o błogosławieństwo Boże w pracy.
 11. W czwartek w par. Podw. Krzyża Św. i MB Uzdrowienia Chorych na Os. Tysiąclecia odbędzie się Konwent Wielkanocny naszego dekanatu. O 19:30 rozpocznie się Msza św. koncelebrowana przez wszystkich kapłanów dekanatu. Serdecznie zapraszamy.
 12. W piątek na 19:00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła.
 13. W piątek po Mszach św. nabożeństwo do św. Pio z ucałowaniem Jego relikwii.
 14. W sobotę o 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
 15. W sobotę o 19:00 w Domu Parafialnym odbędzie się katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 16. W przyszłą niedzielę, obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
 17. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Caritas archidiecezji.
 18. Pozostaje jeszcze 10 miejsc wolnych na pielgrzymkę do sanktuariów diecezji sosnowieckiej, która odbędzie się 10 V. Prosimy chętnych o zapisanie się do końca kwietnia. Koszt wyjazdu 35 PLN. Na pozostałe parafialne pielgrzymki zaplanowane na ten rok mamy jeszcze wiele miejsc wolnych. Gorąco zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
 19. Informujemy, że tegoroczne „Boskie kolonie” na Mazurach odbędą się w dniach 24 czerwca – 9 lipca. Koszt 750 zł. W zakrystii można zabrać kartę kolonijną oraz informator o kolonii. Gdyby ktoś chciał zasponsorować wyjazd dzieciom zapraszamy do kontaktu z ks. Łukaszem.
 20. Do nabycia jest: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, biuletyn parafialny „Jan i Paweł”, nowy numer czasopisma katolicko-patriotycznego „WPIS” oraz czasopismo ewangelizacyjne „Miłujcie się”.
 21. Odszedł do wieczności: Walter Lukasek. R.I.P.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.