KRETA

KRETA: 01 - 08. 08. 2019

1 DZIEŃ: POLSKA - HERAKLION
Spotkanie na lotnisku. Przelot do Heraklionu.
Zakwaterowanie, nocleg.

2 DZIEŃ: HERAKLION - KNOSSOS
Heraklion: kościół św. Tytusa, Muzeum Archeologiczne, kościół św. Katarzyny, w którym znajduje się kolekcja ikon, Katedra Agios Minas - największa z katedr Grecji. Knossos, kolebka cywilizacji minojskiej, zwiedzanie słynnego pałacu.

3 DZIEŃ: DOBRE PORTY - GORTYNA - FESTOS
Przejazd na południe wyspy do Dobrych Portów - miejsca związanego ze św. Pawłem - kaplica na wzgórzu, jaskinia, w której miał zamieszkiwać św. Paweł. Gortyna - miejscowość, w której przebywał św. Tytus, wg tradycji, był on pierwszym biskupem na wyspie, ustanowionym przez św. Pawła Apostoła. Festos - ruiny minojskiego pałacu.

4 DZIEŃ: MONI KERA - LASSITHI - AGIOS NIKOLAOS
Klasztor Kardiotissa - Moni Kera - stąd pochodzi ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przejazd na Płaskowyż Lassithi, skąd rozciągają się przepiękne widoki. Nawiedzenie bizantyjskiego kościoła Panagia Kera. Agios Nikolaos, jedno z największych centrów wypoczynkowych na wyspie.

5 DZIEŃ: CHANIA
Chania: najpiękniejsze miasto portowe Krety - zwiedzanie okolicy, w której łączą się wpływy zarówno weneckie jak i tureckie.

6 DZIEŃ: ARKADIA - PREVELI - RETHYMNO
Zwiedzanie klasztorów: Arkadia i Preveli. Rethymno: port wenecki, forteca, latarnia morska.

7 DZIEŃ: WYPOCZYNEK
Całodzienny wypoczynek.

8 DZIEŃ: HERAKLION - POLSKA
Przelot do Polski.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W REALIZACJI PROGRAMU!

>>>KAŻDEGO DNIA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA WE MSZY ŚWĘTEJ<<<


CENA: 1500 PLN + 550 EUR
*Obejmuje składkę na Fundusz Gwarancyjny

CENA ZAPEWNIA:
- bilety lotnicze;
- przejazdy;
- zakwaterowanie;
- wyżywienie;
- bilety wstępu;
- opiekę pilota oraz przewodnika;
- ubezpieczenie

PEŁNĄ OPŁATĘ ZA PIELGRZYMKĘ NALEŻY UIŚCIĆ NAJPÓŹNIEJ 30 DNI PRZED WYJAZDEM!

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Chorzowska 160.